CAMPALLE KATILIM FORMU

DİĞER LOKASYONLAR

Katılım Formu

Katılım Koşulları

2024 yılı  konaklamasız konseptli ANKARA etkinliğimiz için eğitim katılım bedeli  5.000 TL’ dir. Ödemeler, banka havalesi veya EFT (elektronik fon transferi) yoluyla Denizbank Sahrayıcedit Şubesi Hesap Adı: FNBA SAĞLIK HİZMETLERİ IBAN: TR30 0013 4000 0096 2889 0000 01 numaralı hesaba Türk Lirası olarak yapılmalıdır.

Katılım Ödeme Koşulları

Campalle’ye doğum öncesinde heyecanını paylaşmak ve eğitimlerle bilgisini arttırmak isteyen, kendisi ile benzer hamilelik döneminde çiftlerle birlikte doğuma fiziksel ve zihinsel hazırlanmak isteyen her anne ve baba adayı davetlidir. Eğitime katılım için herhangi bir gebelik hafta sınırlaması bulunmamaktadır.

Katılım İptal Koşulları

Konaklamasız Etkinliklerde; Erken Doğum ve İntrauterin Exitus (Bebeğin Gebelik Esnasında Kaybı) durumları hariç, Katılımcının cayma hakkı; aşağıda detayları verilmiş olunan süreler ve cezai koşullara uygun olarak uygulanacaktır: – Etkinlik tarihinden 15 gün önceye kadar kullanılmayan cayma haklarında herhangi bir geri ödeme yapılmaz. – Etkinlik tarihinden 15 gün önceye kadar herhangi bir sağlık sebebi ile doktor onaylı olacak şekilde bildirilen cayma haklarında toplam bedelin %50’si geri ödenecektir.

Başlık metninizi buraya ekleyin